KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13038105
nr 1303 8105
Göte Göransson
(f. 1921), Sverige
Blandteknik, 2 st, (ur mina drömmars stad), 31x45 cm. Signerad
Göte Göransson, svensk målare född 1921.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 januari 2020
kl 19:26:29
23/1 19:08:16